• 0
  • 0
  • 89

کنفرانس بین المللی اخلاق، الهیات و بلایای فراگیر برگزار شد

به همت دانشکده الهیات و ادیان دانشگاه شهید بهشتی نخستین کنفرانس بین المللی «اخلاق، الهیات و بلایای فراگیر با محوریت بیماری کرونا» از 18 تا 20 شهریورماه برگزار شد.


نخستین کنفرانس بین المللی «اخلاق، الهیات و بلایای فراگیر با محوریت بیماری کرونا» به مدت سه روز از هجدهم تا بیستم شهریور با پیام آیت الله العظمی جوادی آملی و به همت دانشکده الهیات و ادیان دانشگاه شهید بهشتی و همکاری بیش از بیست نهاد حوزوی دانشگاهی ملّی و بین المللی ترتیب یافت.

کنفرانس بین المللی «اخلاق، الهیات، و بلایای فراگیر» به مدت سه روز به همت دانشکده الهیات و ادیان دانشگاه شهید بهشتی و همکاری بیش از بیست نهاد حوزوی دانشگاهی ملّی و بین المللی برگزار گردید.

این همایش با پیام علمی آیت الله جوادی آملی در روزهای هجدهم تا بیستم شهریور و در قالب هشت پنل تخصصی و با حضور اساتیدی از داخل و خارج کشور انجام گرفت.

آیت الله سیدمصطفی محقق داماد، غلامرضا اعوانی، محسن جوادی، پروفسور محمد لگنهاوزن، و جمیله علم الهدی از جمله سخنرانانی بودند که در پنل افتتاحیه همایش در باب کرونا، حرفه پزشکی، و چالش‌های اخلاقی دینی ناشی از بلایای فراگیر سخنرانی کردند.

ثبت دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

15 + نوزده =