• 0
  • 0
  • 710

یک اتحادیه برای حمایت از مسلمانان بنگلادش ایجاد کنیم

عدنان منصور وزیر خارجه سابق لبنان روز گذشته در کمیسیون مساعی حمیده سی و سومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی که در سالن برلیان هتل آزادی برگزار شد؛ با بیان اینکه درکشمیرو هند اقدامات تروریستی وحشیانه ای علیه مسلمانان صورت می گیرد گفت: اقداماتی که حکومت ها علیه مسلمانان انجام می دهند بسیار ظالمانه است و مسلمانان زیادی از دست دولت های خود که مستعمره آمریکا و اسرائیل هستند در وحشت و عذاب زندگی می کنند


عدنان منصور وزیر خارجه سابق لبنان روز گذشته در کمیسیون مساعی حمیده سی و سومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی که در سالن برلیان هتل آزادی برگزار شد؛ با بیان اینکه درکشمیرو هند اقدامات تروریستی وحشیانه ای علیه مسلمانان صورت می گیرد گفت: اقداماتی که حکومت ها علیه مسلمانان انجام می دهند بسیار ظالمانه است و مسلمانان زیادی از دست دولت های خود که مستعمره آمریکا و اسرائیل هستند در وحشت و عذاب زندگی می کنند.
وی ادامه داد: ما قدردان جمهوری اسلامی ایران هستیم که همچنان در زمینه وحدت ثابت قدم است.
در ادامه جهان نواز رئیس حقوق بشر پاکستان نیز با اشاره به وضعیت فاجعه انگیز مسلمان در کشمیر، گفت: باید به  کشمیر مسافرت کنید تا به چشمان خود ستم هایی که به مردم می شود را ببینید.
وی افزود: مردم می‌خواهند خودشان حق تعیین سرنوشت خود را داشته باشند ولی دولت نگذاشت این اقدام صورت بگیرد. چون دولت  هند  و حتی سازمان ملل هم به حقوق مردم کشمیر اهمیتی نمی‌دهد و می‌خواهند ترکیب جمعیتی را در کشمیر عوض کنند.
رئیس حقوق بشر پاکستان بیان داشت: ما باید در مورد کشمیر متحد باشیم و به رنج مردم اهمیت دهیم و در یمن، فلسطین و میانمار هم وضعیت بدتر از این است.
وی با تشکر از برگزاری این کمیسیون گفت: هدف دشمنان، نابود کردن دنیای اسلام است وما باید تمامی مشکلات  و وضعیت دشوار مسلمانان  را به گوش جهانیان برسانیم ودر این بین باید انقلاب اسلامی را الگوی خود قرار دهیم.
یکی از علمای سوری حاضر در این کمیسیون نیز، گفت: اسراییل و آمریکا خیر مردم سوریه را نمی خواهند و ایران دوستدار ماست .

ثبت دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

شانزده − چهار =