• 0
  • 0
  • 206

به همت تعدادی از دانشگاه های استان مرکزی:

همایش ملی «علل و پیامدهای فقر فرهنگی و فرهنگ فقر در سیره حضرت علی علیه السلام» برگزار می‌شود

همایش ملی «علل و پیامدهای فقر فرهنگی و فرهنگ فقر در سیره حضرت علی (علیه السلام)» با محورهای متنوع، اسفندماه سال 99 در دانشگاه اراک برگزار می‌شود.


 همایش ملی «علل و پیامدهای فقر فرهنگی و فرهنگ فقر در سیره حضرت علی (علیه السلام)» (نمایه شده در ISC) به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان مرکزی برگزار می شود.

 محورهاي این همايش عبارتند از:

علل و زمینه های فرهنگ فقر شامل : علل و زمینه های تأثیر فرهنگ فقر در جامعه، زمین های تأثیر فرهنگ فقر بر فقر اقتصادی، بسترهای فقر فرهنگی در جامعه و فقر آموزشی و تأثر آن بر فرهنگ فقر و چرایی پیدایش آن در جامعه.

راهکارهای کاهش فرهنگ فقر در جامعه با زیرشاخه های: برقراری عدالت نسبی در بین شهروندان، حاکمیت قانون و توزیع مناسب منابع، آموزش صحیح به افراد در جهت رفع فقر، بصیرت و آگاهی در راستای ریشه کنی فقر، بسترسازی اشتغال مناسب و رفع فقر در جامعه، تشکیل و سالم سازی خانواده ها در راستای فقرزدایی در جامعه و سایر موضوعات مرتبط.

پیامدها و آسیب‌های فقر در جامعه شامل: اختلاف شدید طبقاتی و پیامدهای آن، تبعیض و بی عدالتی و آسیب‌های آن، فساد و بی اخلاقی و ارتباط آن با فقر، تزلزل خانواده در بستر فقر و رابطه فحشا و فقر در جامعه

مهلت ارسال متن كامل مقالات: 16 بهمن 1399 و زمان برگزاري همايش: 6 اسفند 1399 در نظر گرفته شده است.

ریاست این همایش با آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی، نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان مرکزی، دبیری علمی آن با حجت الاسلام و المسلمین محمود قیوم زاده و دبیر اجرایی آن با حجت الاسلام و المسلمین مهدی ایمانی مقدم است.

امکان چاپ مقالات در مجلات ISI معتبر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (بعد از تایید هیات داوران)، ارائه گواهینامه حضور isc ، دریافت گواهی نامه های دارای هولوگرام و صدور گواهینامه پذیرش مقالات به دو زبان فارسی و انگلیسی به تعداد نویسندگان هر مقاله ازجمله مزایای شرکت در این همایش است.

سايت همايش espconf.uast.ac.ir، تلفن تماس دبيرخانه: 086-32761008 و نشانی دبيرخانه: اراک، میدان شریعتی، بلوار میرزای شیرازی، روبروی دانشگاه اراک، ساختمان پروفسور حسابی، طبقه دوم- نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان مرکزی است.

ثبت دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*
*

پنج × 4 =