• 0
  • 0
  • 130

شماره ۹۸ فصلنامه «نقد و نظر» منتشر شد

شماره ۹۸ فصلنامه «نقد و نظر» منتشر شد

نود و هشتمین شماره فصلنامه علمی ـ پژوهشی «نقد و نظر» به همت پژوهشکده فلسفه و کلام و اداره نشریات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی منتشر شد.


نود و هشتمین شماره فصلنامه علمی ـ پژوهشی «نقد و نظر» منتشر و مقالات این شماره بر روی سامانه این نشریه به آدرس http:jpt.isca.ac.ir نمایه شد.

از جمله مقالات این شماره می توان به «احتجاج اخلاقی بر ضرورت زندگی پس از مرگ» نوشته امیر دیوانی، «نسبت سعادت اخلاقی و جاودانگی در اندیشه ابن‌عربی و کرکگور» اثر علیرضا آرام و سیداحمد فاضلی، «بررسی جاودانگی انسان از دیدگاه ابومنصور ماتریدی» به قلم سیدلطف الله جلالی است.

همچنین، «برهان در فلسفه کانت» اثر علی لاریجانی، «برهان وجودی آنسلم (بر اساس تقریر گراهام اُپی) و مقایسه آن با برهان صدیقین ابن‌سینا» نوشته فرح رامین، «پژوهشی در باب تفاوت عرفان، فلسفه و کلام» به قلم سیدرضا اسحاق‌نیا، «بررسی تحلیلی و مقایسه‌ای مفهوم جوهر در فلسفه ارسطو و ملاصدرا» اثر عیسی موسی‌زاده و مصطفی عابدی جیغه و ابراهیم علیپور از دیگر مطالبی می باشد که در این شماره منتشر شده است.

فصلنامه نقدونظر در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)؛ بانک اطلاعات نشریات کشور (Magiran)؛ پایگاه استنادی سیویلیکا (Civilica)؛ مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID)؛ پرتال جامع علوم انسانی؛ سامانه نشریه: jpt.isca.ac.ir، کتابخوان همراه پژوهان (pajoohaan.ir) و پرتال نشریات دفتر تبلیغات اسلامی (http://journals.dte.ir) نمایه می‌شود.

ثبت دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

19 − دوازده =