• 0
  • 0
  • 55

انتشار کتاب «درس‌هایی از سیره پیامبر اعظم(صلي الله عليه و آله)»

 تلاش مولف این اثر بر آن است تا مخاطبان خویش را با چشمانی بینا و ذهنی آگاه از شمیم بوستان اخلاق پیامبر(صلي الله عليه و آله) بهره مند سازد.


قم-ایرنا- کتاب «درس‌هایی از سیره پیامبر اعظم(صلي الله عليه و آله)» نوشته آیت الله سید کاظم نورمفیدی به همت موسسه بوستان کتاب در قم در ۳۲۸ صفحه انتشار یافت.

 تلاش مولف این اثر بر آن است تا مخاطبان خویش را با چشمانی بینا و ذهنی آگاه از شمیم بوستان اخلاق پیامبر(صلي الله عليه و آله) بهره مند سازد.

کتاب «درس هایی از سیره پیامبر اعظم(صلي الله عليه و آله)» نوشته آیت الله سید کاظم نورمفیدی، سیره پیامبر اکرم(صلي الله عليه و آله) را از ۹ ساحت مورد بررسی قرار داده است که عبارت از «تلاش برای تقرب به خدا»، «زهد»، «رعایت کرامت انسانی»، «عزت نفس»، «نظم»، «شرح صدر»، «رفق و مدارا»، «دوری از تکلف» و «برخی از توصیه های مهم پیامبر(صلي الله عليه و آله) در خطبه شعبانیه»، هستند.

«مناجات با محبوب»، «عوامل تقرب به خدا»، «حقیقت تفکر»، «شکر و مراتب آن»، «مهم ترین موانع تقرب به خدا»، «زهد پیامبر(صلي الله عليه و آله)»، «آثار زهد»، «برخی آثار فردی و اجتماعی تکریم و تحقیر»، «راه های کسب عزت نفس»، «آثار حلم»، «نظم در همه ابعاد هستی»، «شرح صدر ائمه(عليهم السلام)»، «رعایت آزادی»، «برخی موراد عدم جواز به کار گیری شرح صدر توسط حکومت»، «رفق و مدارا به مثابه سیره ای اجتماعی»، «علامت انسان متکلّف»، «صدقه و توجه به نیازمندان»، «کنترل زبان»، «دروغ در نظر پیامبر(صلي الله عليه و آله)»، «صداقت»، «ساحت های صداقت»، «دعا کردن» و «حقیقت توبه» از جمله مباحثی است که در دروس ۹ گانه این کتاب از نظر گذشته است.

علاقه مندان با خرید اینترنتی این کتاب از طریق نشانی اینترنتی مؤسسه بوستان کتاب به نشانی اینترنتی www.bustaneketab.com می توانند از تخفیف ۲۰ درصدی اثر مذکور بهره مند شوند.

ثبت دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

19 − نه =