فراخوان کنفرانس بین المللی »اندیشه حضرت امام حسن علیه السلام«

کمیته نظارت بر برگزاری هشتمین کنفرانس علمی بین‌المللی «اندیشه امام حسن مجتبی(علیه السلام)» در عراق با انتشار فراخوانی از پژوهشگران و کارشناسان برای شرکت در این کنفرانس دعوت کرد.

ادامه مطلب...

در آستانه حلول ماه مبارک رمضان؛

نشست مجازی «مهدویت در آئینه رمضان» در لاهور برگزار شد

در آستانه ماه مبارک رمضان نشست مجازی با موضوع «مهدویت در آئینه رمضان» با همکاری و مشارکت خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران و سفیران رسالت پاکستان (بانوان) لاهور برگزار شد.

ادامه مطلب...

فراخوان كنگره بين المللي حضرت امام سجاد عليه السلام

حجت‌الاسلام پهلوانی، از انتشار فراخوان یازدهمین دوره از کنگره امام سجاد(علیه السلام) خبر داد و افزود: علاقه‌مندان تا ۳۱ مرداد فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه کنگره ارسال کنند.

ادامه مطلب...

در لاهور پاکستان تأکید شد؛

واقعه کربلا یک نقطه عطف در تاریخ بشریت است

همایش «حسین(علیه السلام) برای همه» در حوزه علمیه عروة الوثقی لاهور، برای تبیین و بررسی زندگی امام حسین(علیه السلام) از واقعه کربلا به عنوان نقطه عطف تاریخ بشر در شناسایی حق و باطل برگزار شد.

ادامه مطلب...

آیت‌الله مبلغی:

جا دارد روش شهید صدر در استنباط مورد توجه قرار گیرد؛ اندیشه‌ها و ایده‌های شهید صدر در استنباط برای شناخت روش ایشان و ضمیمه کردن آن به علم روش‌شناسی ضروری است.

آیت‌الله مبلغی گفت: شهید صدر ادبیات فهم اجتماعی را پایه‌گذاری کرد؛ فهم اجتماعی در علوم دیگر، بحث‌های سیاسی و غیر سیاسی است اما این فهم اجتماعی را شهید صدر شروع کرد.

ادامه مطلب...
1 2 3 8