به نام خدا

با تکیه بر نخبگان و فرزانگان و در پرتو ایجاد نسلی جوان و پرتلاش، ایران بزرگ به کشوری پیشرفته، قدرتمند، شریف، عزیز و برافرازنده‌ی پرچم تمدن نوین اسلامی تبدیل خواهد شد. از بیانات حضرت آیت الله خامنه ای (حفظه الله)‌ در دیدار با نخبگان علمی جوان (۱۳۹۵)

انجمن علوم فنی ومهندسی با همکاری طیف وسیعی از اساتید دانشگاه های مختلف ایران مدیریت کنفرانس ها و مجلات معتبر علمی را در زمینه های مختلف علوم بر عهده گرفته است. با توجه به حضور اساتید دانشمند از دانشگاه های مختلف ایران در کمیته داوری کنفرانس ها و هیات های تحریریه مجلات تحت مدیریت، انجمن علوم فنی این کنفرانس ها و مجلات از اعتبار بالای در سطح ملی و بین المللی برخوردار میباشند و به نوعی مدیریت این کنفرانس ها و مجلات با همکاری اساتید دانشگاه های مختلف ایران چه بخش فعالیت های اداری کنفرانس ها و مجلات و چه در بخش علمی آنها میباشد. انشاالله به مرور زمان فرآیند آماده سازی وبسایت های تابعه انجمن علوم انسانی ومطالعات اجتماعی  انجام شده و پژوهشگران گرامی در تمامی رشته ها خواهند توانست با طیف وسیعی از امکانات و قابلیت های انجمن که به صورت ویژه اختصاص به ایران و سپس کشورهای دیگر دارند آشنا شوند.

 

 

انجمن علوم فنی ومهندسی ایران علاوه بر ایجاد یک شبکه وسیع علمی بین اساتید و دانشجویان دانشگاه های مختلف ایران تعداد زیادی کنفرانس و مجله علمی را در سطوح ملی و بین المللی با مشارکت اساتید دانشگاه های مختلف ایران مدیریت می نماید. تمامی مجلات تحت انجمن علوم فنی ایران دارای اعضای کمیته داوری و هیات های تحریریه متشکل از اساتید دانشگاه های مختلف ایران میباشد.

 

به منظور عضویت در کمیته علمی کنفرانس های علمی تحت انجمن علوم فنی به webmail  زیر مراجعه نمایید. (برای عضویت در کمیته علمی کنفرانس های تحت انجمن  باید دارای مدرک دکتری بوده و یا دانشجوی دکتری باشید.)

info@jrse.ir

 

 

انجمن علوم فنی مهندسی ایران در تلاش است تا به عنوان مهمترین و اصلی ترین مرکز و پایگاه علمی ایرانی هم در سطح ملی و هم در سطح بین المللی بستری باشد برای ایجاد شبکه علمی متشکل از گستره وسیعی از اساتید و دانشجویان دکتری دانشگاه های مختلف ایران و دیگر کشورهای دنیا. به همین منظور عملکردهای مختلفی برای آکادمی علوم و تکنولوژی ایران تعریف شده است که در ادامه به برخی از آنها اشاره میشود. اساتید و دانشجویان و پژوهشگرانی که پیشنهاد و یا نظری راجب شرح عملکردهای انجمن علوم انسانی دارند میتوانند از طریق ایمیل زیر با ما مکاتبه نمایند.

 

info@jrse.ir

 

– با مشارکت دانشگاه های مختلف داخلی و خارجی و همچنین با مشارکت اساتید و دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری انجمن های علمی در تمامی زمینه های علمی تحت انجمن ایجاد خواهند شد. هر شخص بنا بر رشته تخصصی خود میتوانید در انجمن علمی مورد نظر خود عضو شود. بدین ترتیب با همکاری اساتید و دانشجویان دانشگاه های مختلف ایران و خارج از ایران یک شبکه گسترده علمی ایجاد خواهد شد که میتوانید بازوی قدرتمندی برای اعتلا و پیشرفت ایران عزیز باشد.

 

 

——————————————————————————————————————————————————

مجله علمی پژوهش در علوم انسانی و مطالعات اجتماعی به عنوان یکی از مجـلات علمی پژوهش در حقوق و علوم انسانی  ایران در سال 1394 متناسب با نیازها و اقتضای زمان، فعالیت خود را آغاز کرد، و در پی آن، إن شاء الله با هدف تکمیل رسالت علمی فرهنگی خود به حیات خود ادامه خواهد داد. هدف این مجله انعکاس دستاوردهای علمـی پژوهشگران سراسر کشور می باشد . این مجله امید دارد با فعالیت خود و با دریافت مقالات و انتشار منظم بصورت ماهانه، دستاوردهای علمی  محققان کشور را به نحو شایسته ای در اختیار علاقه مندان به موضوع پژوهش قرار دهد و در پایگاه های ملی معتبر کشور نمایه نماید. وضعیت نمایه سازی مقالات پذیرش شده، از طریق سایت های مذکور قابل استعلام خواهد بود،ضمن اطلاع رسانی نسخه 1الی 2 مجله چاپی بوده است از این پس به طور آنلاین نمایه خواهد شد..

پژوهشگران ارجمند لطفا جهت دریافت اکسپت کد مقاله و پیگیری نسخه چاپ شده مقاله خود، کد مقاله همراه با اکسپت به آدرس ایمیل دبیرخانه ارسال گردد.

ساعات پاسخگویی: ازشنبه الی پنجشنبه ازساعت 9 الی 14

 

دبیرخانه دائمی مجلات علمی

محورهای مجله

 

توانمندسازی جامعه در حوزه علوم انسانی:  الهیات و معارف اسلامی الگوهای ایرانی اسلامی علوم اقتصادی و توسعه زبان شناسی و آموزش جغرافیا و برنامه ریزی

تاریخ شناسی زبان و ادبیات فارسی علوم قرآن و حدیث آموزش و پرورش مشاور و راهنمایی علوم  حسابداری علوم روانشناسی علوم اجتماعی تاریخ و تمدن علوم مدیریت علوم رفتاری علوم سیاسی فقه و حقوق علوم تربیتی انسان و هنر دیگر مباحث توانمندسازی جامعه در حوزه مطالعات اجتماعی: توسعه و ترویج فرهنگ صحیح در جامعه مددکاری اجتماعی و سلامت روان موانع و مشکلات فرهنگی جامعه مدیریت و برنامه ريزی فرهنگی جامعه شناسی مسائل اجتماعی ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی تربیت اخلاقی و شهروندی فرهنگ کار و کارآفرینی تربیت اخلاقی و فرهنگی الگوهای فرهنگی پایدار فرهنگ اقتصاد مقاومتی فرهنگ و اندیشه دینی تعلیم و تربیت  اسلامی جامعه شناسی فرهنگی مطالعات زنان و خانواده پژوهش علوم اجتماعی سبک زندگی اسلامی زیست اخلاق اسلامی هنجارهای اجتماعی مطالعات جوانان