• 0
  • 0
  • 158

در آستانه ولادت بانوی دو عالم؛ «همایش عصمت فاطمیه محور اتحاد اسلامی» در پاکستان برگزار می شود

در آستانه ولادت بانوی دو عالم؛ «همایش عصمت فاطمیه محور اتحاد اسلامی» در پاکستان برگزار می شود

«همایش عصمت فاطمیه محور اتحاد اسلامی» به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) و حضرت امام خمینی(ره)، توسط جنبش بیداری امت مصطفی و جامعه ام الکتاب پاکستان، روز چهار شنبه ۱۵ بهمن ماه در شهر لاهور پاکستان برگزار می شود. سخنگوی جنبش بیداری امت مصطفی در سخنان خود با بیان این که هدف برگزاری […]


«همایش عصمت فاطمیه محور اتحاد اسلامی» به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) و حضرت امام خمینی(ره)، توسط جنبش بیداری امت مصطفی و جامعه ام الکتاب پاکستان، روز چهار شنبه ۱۵ بهمن ماه در شهر لاهور پاکستان برگزار می شود.

سخنگوی جنبش بیداری امت مصطفی در سخنان خود با بیان این که هدف برگزاری این همایش، تکریم روز مادر و احترام به مادران پاکستان است، اظهار داشت: در این همایش زنان دانشمند مذاهب مختلف از سراسر کشور پاکستان شرکت خواهند کرد.

وی با اشاره به این که فعالیت ها و هماهنگی ها در این خصوص آغاز شده است، افزود: حجت الاسلام والمسلمین سید جواد نقوی رییس جنبش امت مصطفی پاکستان، سخنران اصلی این همایش خواهد بود.

سخنگوی جنبش بیداری امت مصطفی با اشاره به این که بخش زنان جنبش بیداری امت مصطفی در حال برقراری ارتباط با زنان دانشمند مذاهب مختلف پاکستان است، گفت: این همایش نمونه ای از اتحاد اسلامی در پاکستان خواهد بود.

وی در آخر افزود: مراسم کلنگ زنی جامعه ام الکتاب از دیگر مراسم این کنفرانس است.

منبع: خبرگزاری رسا.

ثبت دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*
*

سه × پنج =