مدیر همکاری های علمی بین المللی «سمت» از موسسه البیان بازدید کرد

مدیر همکاری های علمی بین المللی سازمان مطالعه و تدوین كتب علوم انسانی دانشگاهها «سمت» ضمن بازدید از موسسه البیان للتواصل و التاصیل با حجت الاسلام و المسلمین دکتر سبحانی موسسه موسسه دیدار و نسبت به افزایش همکاری ها در اهداف و چشم اندازهای مشترک گفت و گو کردند.

ادامه مطلب...

گفت و گوی وبیناری؛

همکاری موسسه البیان و سازمان سمت برای تدوین محتوای آموزشی مخاطبان خارج از کشور

در گفت و گوی وبیناری معاون بین الملل موسسه البیان با مدیر همکاری های علمی و بین الملل سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی و دانشگاه ها(سمت) نسبت به همکاری های مشترک برای تامین و تدوین محتوای آموزشی در عرصه های مختلف به ویژه مخاطبان خارج از کشور تاکید...

ادامه مطلب...

بازدید دکتر سبحانی از مرکز مطالعات استراتژیک عتبه عباسیه

حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمدتقی سبحانی موسس موسسه البیان للتواصل و التاصیل ضمن بازدید و گفت و گو با مسوولان  مرکز مطالعات استراتژیک عتبه عباسیه در رابطه با افزایش همکاری های دو جانبه و شناخت بیشتر از ظرفیت های متقابل برای کارآمدتر کردن طرح های پیش رو تبادل نظر کردند.

ادامه مطلب...

بازدید موسس موسسه البیان از مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی

حجت الإسلام و المسلمين دكتر سبحاني ضمن بازديد از محصولات و مركز ديتا سنتر و ظرفيت هاي جديد براي متمركز نمودن ديتاي علوم إسلامي با خدمات اجاره‌اي آن آشنا شده و سپس در جلسه حضور يافتند.

ادامه مطلب...

دیدار معاونان بین‌الملل موسسه البیان و دانشگاه بین‌المللی اهل‌بیت(ع) برگزار شد

دکتر عبدی پور معاون بین‌الملل موسسه البیان للتواصل و التاصیل و دکتر صالحی معاون بین‌الملل دانشگاه بین‌المللی اهل‌بیت(ع) برای شناخت بیشتر از ظرفیت‌های یکدیگر و افزایش همکاری‌های مشترک دیدار و گفت‌وگو کردند.

ادامه مطلب...