گزارش؛

بازدید معاون بین‌الملل موسسه البیان از خبرگزاری ابنا

معاون بین‌الملل موسسه البیان و دبیر کنگره بین‌المللی علامه بهابادی، در ضمن بازدید از خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ با سرپرست این خبرگزاری در خصوص هم‌افزایی و همکاری‌های مشترک، گفت‌وگو و تبادل نظر کرد.

ادامه مطلب...

رئیس اتحادیه علمای شیعه ترکیه و مسئولان علمی و فرهنگی موسسه کوثر(ترکیه) با معاونین بنیاد بین المللی امامت و موسسه البیان للتواصل و التاصیل دیدار کردند.

دکتر غدیر آکاراس رئیس هیئت امنای موسسه علمی فرهنگی کوثر ترکیه نیز در این دیدار ضمن تقدیر از تلاش های ارزشمند بنیاد بین المللی امامت در عرصه تبیین معارف ناب اهل بیت علیهم السلام، برگزاری دوره های تخصصی بنیاد بین المللی امامت را بسیار مهم توصیف و بر لزوم توسعه...

ادامه مطلب...

گزارش؛

حجت‌الاسلام‌والمسلمین ایمانی پور رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با مدیران مؤسسه البیان للتواصل و التاصیل و بنیاد بین‌المللی امامت دیدار کردند.

معرفی خالص و بی پیرایه تشیع و پرهیز از افراط و تفریط از مهمترین اصول موسسه البیان للتواصل و التاصیل است؛ یعنی این مجموعه نه چیزی را از اندیشه تشیع سانسور می کند و نه مسیر افراط گیری را در پیش می‌گیرد .

ادامه مطلب...

گزارش؛

مدیران مؤسسه البیان للتواصل و التاصیل از مرکز تخصصی شیعه شناسی امام هادی علیه السلام بازدید کردند.

مدیران موسسه‌ی البیان ضمن بازدید از مرکز تخصصی شیعه شناسی امام هادی علیه السلام در تهران با ظرفیت‌ها و فعالیت‌های این مرکز آشنا شدند . در این دیدار طرفین گزارشی از فعالیت‌های انجام شده و ظرفیت‌های موجود در حوزه کاری خود ارائه دادند .

ادامه مطلب...

دیدار و گفتگوی دکتر سید صادق الهاشمی مدير مركز العراق للدراسات با حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد تقی سبحانی مدیر موسسه البیان للتواصل و التاصیل

دکتر سید صادق الهاشمی خاطر نشان کردند که مرکز العراق للدراسات برای هر نوع همکاری با موسسه البیان در راستای تبادل افکار وپیاده سازی برنامه های مشترک فرهنگی - اعتقادی آمادگی کامل دارد.

ادامه مطلب...

دیدار رئیس مرکز اسلامی هامبورگ با رئیس بنیاد بین المللی امامت

در دیدار حجت‌الاسلام‌والمسلمین مفتح، رئیس مرکز اسلامی هامبورگ با رئیس بنیاد بین المللی امامت و موسسه البیان للتواصل و التأصیل بیان شد: تبیین معارف بلند امامت در عرصه بین الملل به دور از ادبیات تحریک‌کننده مذهبی از مهم‌ترین رسالت‌های ماست.

ادامه مطلب...

بازدید حجت الاسلام والمسلمین کاشانی، از مؤسسه البیان للتواصل و التاصیل

در بازدید حجت الاسلام والمسلمین کاشانی، نماینده جامعة المصطفی العالمیة در ترکیه مطرح شد: «موسسه البیان با هدف بیان تشیع به غیر شیعیان تاسیس شده و ایجاد ارتباط با مراکز علمی بین‌المللی، انتشار کتاب و مجلات علمی و تخصصی اعتقادی در حوزه امامت و معارف اهل بیت علیهم السلام و برگزاری...

ادامه مطلب...