در راستای عملیاتی سازی تفاهم‌نامه مشترک

دیدار و گفت‌وگوی مدیر بنیاد مطالعات اسلامی روسیه با مدیر موسسه البیان للتواصل و التأصیل

در راستای عملیاتی سازی تفاهم‌نامه مشترک فی مابین دو مرکز جلسه مشترکی با حضور حجت الاسلام دکتر حمید هادوی و حجت الاسلام دکتر سبحانی و معاونین موسسه البیان تشکیل گردید.

ادامه مطلب...

مسئولین و اعضای گروه علمی دانشکده شیعه شناسی از پژوهشکده معارف اهل بیت (ع) دیدن کردند

دیدار مسئولان و اعضای گروه علمی دانشکده شیعه شناسی از پژوهشکده معارف اهل بیت (علیهم السلام) و گفت‌وگو با ریاست محترم پژوهشکده جناب حجت الاسلام والمسلمین دکتر سبحانی و مسئولین و مدیران گروه‌های علمی پژوهشکده در جهت آشنایی با فعالیت‌های صورت گرفته و در دست اقدام آن مرکز و همچنین...

ادامه مطلب...

نشست هم اندیشی «مرجعیت علمی قرآن کریم» با حضور اندیشمندان ترکیه برگزار شد

رییس قطب تعمیق باورهای دینی در نشست هم اندیشی با تعدادی از اندیشمندان کشور ترکیه: جهان در حال تحولات جدی است و امت اسلامی با چالش‌ها و نیازهای اساسی مواجه است.

ادامه مطلب...

هم اندیشی «مرجعیت علمی قرآن کریم» برگزار می شود

هم اندیشی «مرجعیت علمی قرآن کریم» در پاسخگوئی به مسائل فکری جامعه معاصر با حضور جمعی از اندیشمندان دانشگاه‌های ترکیه در روز يكشنبه اول خرداد ماه ۱۴۰۱ در قم برگزار می‌شود.

ادامه مطلب...

گزارشی اجمالی از سفر هیات اعزامی مرکز الحضاره و موسسه البیان به کشور ترکیه

هیات اعزامی مرکز الحضاره و موسسه البیان با سرپرستی حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد تقی سبحانی به دعوت موسسه فرهنگی کوثر، نمایندگی جامعه المصطفی و رایزنی فرهنگی ایران در ترکیه در دی ماه سال جاری به کشور ترکیه سفر نمود و ضمن بازید از مراکز با شخصیت‌های مهمی دیدار...

ادامه مطلب...