در راستای عملیاتی سازی تفاهم‌نامه مشترک

دیدار و گفت‌وگوی مدیر بنیاد مطالعات اسلامی روسیه با مدیر موسسه البیان للتواصل و التأصیل

در راستای عملیاتی سازی تفاهم‌نامه مشترک فی مابین دو مرکز جلسه مشترکی با حضور حجت الاسلام دکتر حمید هادوی و حجت الاسلام دکتر سبحانی و معاونین موسسه البیان تشکیل گردید.

ادامه مطلب...

مسئولین و اعضای گروه علمی دانشکده شیعه شناسی از پژوهشکده معارف اهل بیت (ع) دیدن کردند

دیدار مسئولان و اعضای گروه علمی دانشکده شیعه شناسی از پژوهشکده معارف اهل بیت (علیهم السلام) و گفت‌وگو با ریاست محترم پژوهشکده جناب حجت الاسلام والمسلمین دکتر سبحانی و مسئولین و مدیران گروه‌های علمی پژوهشکده در جهت آشنایی با فعالیت‌های صورت گرفته و در دست اقدام آن مرکز و همچنین...

ادامه مطلب...

گزارشی اجمالی از سفر هیات اعزامی مرکز الحضاره و موسسه البیان به کشور ترکیه

هیات اعزامی مرکز الحضاره و موسسه البیان با سرپرستی حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد تقی سبحانی به دعوت موسسه فرهنگی کوثر، نمایندگی جامعه المصطفی و رایزنی فرهنگی ایران در ترکیه در دی ماه سال جاری به کشور ترکیه سفر نمود و ضمن بازید از مراکز با شخصیت‌های مهمی دیدار...

ادامه مطلب...

حضور مدیر دارالحکمه کانادا در مؤسسه البیان للتواصل و التاصیل

دکتر سید زین العابدین شهرستانی مدیر دارالحکمه کانادا با حضور در موسسه البیان للتواصل و التاصیل ضمن آشنایی با بخش‌های مختلف این موسسه بر امضای تفاهم نامه مشترک خبر داد.

ادامه مطلب...

مدیر همکاری‌های علمی بین المللی «سمت» از موسسه البیان بازدید کرد

مدیر همکاری های علمی بین المللی سازمان مطالعه و تدوین كتب علوم انسانی دانشگاهها «سمت» ضمن بازدید از موسسه البیان للتواصل و التاصیل با حجت الاسلام و المسلمین دکتر سبحانی موسسه موسسه دیدار و نسبت به افزایش همکاری ها در اهداف و چشم اندازهای مشترک گفت و گو کردند.

ادامه مطلب...

رییس دانشکده علوم اسلامی دانشگاه نجف از موسسه البیان بازدید کرد

پروفسور دكتر هادي عبد النبي التميمي رییس دانشكده علوم إسلامي دانشگاه اسلامي نجف اشرف و سردبير مجلة آداب كوفه دانشكاه كوفه از مؤسسه البیان للتواصل و التأصیل بازدید کرد.

ادامه مطلب...