آیت الله حسینی زنجانی: اعتقادات با تبیین‌های اهل بیت علیهم السلام آموزش داده شود

استاد حوزه علمیه گفت: اگر اعتقادات با تبیین‌های اهل بیت علیهم السلام آموزش داده شود، برکات فراوانی دارد؛ لکن جایگاه چنین مباحثی با توجه به شرایط زمانی کمرنگ شده است.»

ادامه مطلب...

در بازدید نماینده وزارت خارجه از مؤسسه معارف اهل بیت (ع) مطرح شد؛

تربیت طلاب فاضل دارای بینش بین المللی ضرورتی انکار ناپذیر است

حمید مکارم نماینده وزارت امور خارجه ضمن حضور در مؤسسه معارف اهل بیت علیهم السلام، با مسئولین این مؤسسه و همچنین مدیران موسسة البیان دیدار و گفتگو کرد.

ادامه مطلب...

گزارشی اجمالی از سفر هیات اعزامی مرکز الحضاره و موسسه البیان به کشور ترکیه

هیات اعزامی مرکز الحضاره و موسسه البیان با سرپرستی حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد تقی سبحانی به دعوت موسسه فرهنگی کوثر، نمایندگی جامعه المصطفی و رایزنی فرهنگی ایران در ترکیه در دی ماه سال جاری به کشور ترکیه سفر نمود و ضمن بازید از مراکز با شخصیت‌های مهمی دیدار...

ادامه مطلب...

حضور مدیر دارالحکمه کانادا در مؤسسه البیان للتواصل و التاصیل

دکتر سید زین العابدین شهرستانی مدیر دارالحکمه کانادا با حضور در موسسه البیان للتواصل و التاصیل ضمن آشنایی با بخش‌های مختلف این موسسه بر امضای تفاهم نامه مشترک خبر داد.

ادامه مطلب...

مدیر همکاری‌های علمی بین المللی «سمت» از موسسه البیان بازدید کرد

مدیر همکاری های علمی بین المللی سازمان مطالعه و تدوین كتب علوم انسانی دانشگاهها «سمت» ضمن بازدید از موسسه البیان للتواصل و التاصیل با حجت الاسلام و المسلمین دکتر سبحانی موسسه موسسه دیدار و نسبت به افزایش همکاری ها در اهداف و چشم اندازهای مشترک گفت و گو کردند.

ادامه مطلب...