• 0
  • 0
  • 88

به همت پژوهشکده مهدویت و آینده‌پژوهی؛

ششمین شماره دوفصلنامه علمی ـ ترویجی جامعه مهدوی منتشر شد.

ششمین شماره دوفصلنامه علمی ـ ترویجی جامعه مهدوی منتشر شد.

به همت پژوهشکده مهدویت و آینده‌پژوهی و اداره نشریات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی ششمین شماره دوفصلنامه علمی ـ ترویجی«جامعه مهدوی»مربوط به پاییز و زمستان 1401 منتشر شد.


به همت پژوهشکده مهدویت و آینده‌پژوهی و اداره نشریات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی ششمین شماره دوفصلنامه علمی ـ ترویجی «جامعه مهدوی»مربوط به پاییز و زمستان 1401 منتشر و مقالات این شماره بر روی سامانه نشریه به آدرس http: jm.isca.ac.ir نمایه گردید.
«بازخوانی انتقادی دیدگاه جریان‌های منکر اجتهاد و تقلید در دوران غیبت» نوشته نجم‌الدین طبسی، محمد شهبازیان و اسماعیل دانیال‌پور؛ «بسط ولایت مهدوی و جهانی‌شدن دین در اندیشۀ حضرت آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی (ره)» به قلم نجف لکزایی و محمود ملکی‌راد؛ «ویژگی‌های اجتماعی جامعۀ مهدوی از دیدگاه آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی (ره)» اثر شمس‌الله مریجی و محسن قنبری‌نیک از جمله مقالات این شماره است.
همچنین «بررسی تحلیلی ابعاد وابستگی عالم به امام عصر (ع) با تأکید بر اندیشۀ آیت‌الله صافی گلپایگانی (ره)» به قلم صالح حسن‌زاده و مصطفی رضایی؛ «وظایف جوانان در جامعه منتظِر» اثر رضا برنجکار و سید حسن سیادتی و «بررسی و تحلیل رویکرد احمد بن محمد بن خالد برقی به روایات مهدوی با تأکید بر کتاب المحاسن» به قلم سید علی دلبری و مسلم کامیاب از دیگر مطالبی می‌باشد که در این شماره منتشر شده است.

دوفصلنامه علمی ـ ترویجی جامعه مهدوی در بانک اطلاعات نشریات کشور (Magiran.com)؛ پایگاه استنادی سیویلیکا (Civilica.com)؛ پایگاه مجلات تخصصی نور (Noormags.ir)؛ مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID)؛ پرتال جامع علوم انسانی (ensani.ir)؛ سامانه نشریه: jm.isca.ac.ir؛ کتابخوان همراه پژوهان (pajoohaan.ir) و پرتال نشریات دفتر تبلیغات اسلامی (http://journals.dte.ir) نمایه می‌شود.

ثبت دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

دو × 5 =