• 0
  • 0
  • 216

به همت مؤسسه آموزش عالی حوزوی الزهراء(س) گرگان؛

همایش ملی هویت عصری زنان در آینه قرآن و حدیث برگزار می‌شود.

همایش ملی هویت عصری زنان در آینه قرآن و حدیث برگزار می‌شود.

زن پایه تشکیل خانواده و مؤثرترین فرد در تربیت فرزندان، عنصر هدایتگر و جامعه ساز است، به همین دلیل مسائل مربوط به زنان در قرون معاصر از مهمترین دغدغه‌های متفکران محسوب می‌شود.


مؤسسه آموزش عالی حوزوی الزهراء(س) گرگان با مشارکت مدیریت حوزه علمیه خواهران استان گلستان و مدارس علمیه خواهران سطح ۲ این همایش را برگزار خواهند کرد.

همایش ملی هویت عصری زنان در آینه قرآن و حدیث که در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام isc نیز ثبت شده با هدف شناسایی، تشریح و تبیین اندیشه‌ها و دیدگاه‌های نوین متخصصان در موضوع و ایجاد فضای تبادل اطلاعات و افکار با سازمان‎ها و نهادهای علمی و پژوهشی و ارائه دستاوردها و توانمندی‌های پژوهشی و علمی در عرصه زن و خانواده از سوی طلاب، دانشجویان و اساتید و فرهیختگان صاحب نظر؛ به همت مؤسسه آموزش عالی حوزوی الزهرا(س) گرگان استان گلستان برنامه ریزی و با مشارکت مدارس علمیه سطح و نهادها و سازمانه‌ای علمی؛ پژوهشی و دیگر دستگاه‌های اجرائی در آذرماه امسال برگزار خواهد شد.

تمامی فرهیختگان اعم از اساتید حوزه و دانشگاه، طلاب، دانشجویان و همه پژوهشگران می‌توانند مقالات خود را تا پایان شهریورماه 1402 از طریق سایت اینترنتی http://hamayeshgolestan.ir به این همایش ارسال کنند.

ثبت دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

13 + 12 =