• 0
  • 0
  • 358

همزمان با سالروز تخریب قبور مطهر ائمه بقیع علیهم السلام:

آئین رونمایی از کتاب «وهابیت در آینه حقیقت» برگزار می شود

آئین رونمایی از کتاب «وهابیت در آینه حقیقت» برگزار می شود

به مناسبت هشتم شوال، سالروز غم انگیز تخریب قبور مطهر ائمه بقیع(علیهم السلام) آیین رونمایی کتاب «وهابیت در آینه حقیقت» چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت در فرهنگسرای بهمن برگزار می‌شود.


همزمان با فرا رسیدن سالروز تخریب حرم شریف ائمه بقیع (علیهم السلام)، در آئینی که با حضور اندیشمندان، صاحبنظران فرهنگی و هنری و جمعی از رؤسای فرهنگسراهای تهران با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی در محوطه رو باز فرهنگسرای بهمن برگزار می‌شود از کتاب «وهابیت در آینه حقیقت» نوشته مجید خسروآبادی رونمایی می‌شود.

در آئین رونمایی این کتاب، علاوه بر نویسنده، شخصیت‌ها و جمعی از مسئولان فرهنگی از جمله حجت الاسلام میثم امرودی، رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، احد جاودانی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، مهدی افضلی، مدیرعامل بنیاد رودکی، حجت الاسلام حسین اسکندری مدیر حوزه علمیه دارالسلام و محمود عباس زاده مدیر فرهنگی هنری فضاهای پرورشی آموزش و پرورش شهر تهران حضور دارند.

کتاب «وهابیت در آینه حقیقت» که توسط مجید خسروآبادی نوشته شده است، توسط انتشارات حدیث نینوا در ۱۳۵ صفحه در قطع وزیری در شمارگان ۳۰۰۰ نسخه به زیور چاپ آراسته شده است.

مجید خسروآبادی نویسنده کتاب «وهابیت در آینه حقیقت» در این کتاب با اشاره به اینکه امروزه فرقه ضاله وهابیت با پشتیبانی مالی غربی‌ها و برخی از اعراب درصدد شبهه افکنی در بین جوانان و نوجوانان شیعی برآمده‌اند به طوری که اعتقادات اصلی شیعه مانند اصل شفاعت، زیارت، توسل، عزاداری و … را نشانه گرفته‌اند، سعی داشته با زبانی شیوا و بیانی ساده تک تک این شبهات را پاسخ دهد و تاریخچه پیدایش وهابیت، آموزش وهابیت، داعش و وهابیت، شبهات وهابیت و پاسخ به آنها، مباحث اصلی کتاب را تشکیل داده است.

فرهنگسرای بهمن در انتهای بزرگراه شهید نواب صفوی، میدان بهمن، خیابان شهید وفایی واقع است.

ثبت دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پنج × دو =