• 0
  • 0
  • 702

همزمان با اربعین حسینی رونمایی می‌شود؛

نخستین کتاب با موضوع اربعین در منطقه آمریکای لاتین

نخستین کتاب با موضوع اربعین در منطقه آمریکای لاتین

کتاب اربعین بهشت روی زمین نخستین کتاب با موضوع اربعین و به زبان اسپانیایی است که همزمان با روز اربعین حسینی از سوی انتشارات بین المللی فانوس دریایی در بوگوتا پایتخت کشور کلمبیا رونمایی می‌شود.


خانم انخلیکا ماریا روخاس مدیر انتشارات فانوس دریایی در کلمبیا با اعلام این خبر افزود: همزمان با سالروز اربعین حسینی و برای اولین بار کتاب آلبوم عکس اربعین به همراه دلنوشته‌هایی به زبان اسپانیایی با هدف معرفی این راهپیمایی بزرگ در کشور کلمبیا منتشر و در یک مراسم رسمی رونمایی خواهد شد.
وی با اشاره به جزئیات دیگری از این کتاب گفت: در این اثر که به زبان اسپانیایی تنظیم شده است عکس‌هایی از ۲۱ عکاس ایرانی و پاکستانی با هدف معرفی اربعین استفاده شده است که این اثر را به یک اثر فاخر و ماندگار تبدیل کرده است.
خانم ماریا روخاس ادامه داد: این اثر به گونه‌ای است که از شروع راهپیمایی اربعین حسینی یعنی نجف اشرف تا کربلا را به صورت گام به گام برای تازه مسلمانان و غیر مسلمانان معرفی می‌کند به گونه‌ای که بعد از مطالعه این کتاب خواننده تصور نسبتا خوبی نسبت به این تجمع بزرگ انسانی پیدا می‌کند.
مدیر انتشارات بین الملی فانوس دریایی در کشور کلمبیا، در ادامه این اثر را جزء اولین آثار با موضوع اربعین در کل منطقه آمریکای لاتین معرفی کرد و بیان داشت: این اثر در مرحله اول در کشور کلمبیا و مکزیک منتشر و رونمایی می‌شود و در ماه‌های آینده برای انتشار در کشور اکوادور، ونزوئلا و آرژانتین برنامه ریزی انتشار صورت گرفته است.
وی از ترجمه این اثر به زبان‌های پرتغالی و فرانسوی خبر داد و اعلام کرد به زودی این کتاب در برزیل هم منتشر خواهد شد.
گفتنی است در این اثر عکس‌هایی از احمد حسنی، احمد ظهرابی، امیر حسامی نژاد، ایمان جناتی، حمید عابدی، محمد اخلاقی، زهیر صیدانلو، فائزه بختیاری، محسن کرمعلی، محمد جواد هاشمی، محمد علی مریزاد، محمد جواد مشهدی، عطیه کشتکاران، مرتضی جابریان، محمدعلی جعفری ندوشن، تهذب الحسن محمد، رضا رمضانی، مهدی بخشی، محمد حسن صلواتی، محمد صادق عابدی و مهدی جعفری منتشر شده است.

ثبت دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

3 × 3 =