• 0
  • 0
  • 280

به همت نمایندگی جامعة المصطفی العالمیة؛

ویبنار “امام علی علیه السلام و حکومت ایده‌آل” در هندوستان برگزار شد

ویبنار “امام علی علیه السلام و حکومت ایده‌آل” در هندوستان برگزار شد

نمایندگی جامعة المصطفی العالمیة در هندوستان به مناسبت ایام ولادت امام علی (علیه السلام) ویبناری با موضوع “امام علی (علیه السلام) و حکومت ایده آل؛ عدالت، رفاه و آسایش، امنیت و صلح ” برگزار نمود.


جامعة المصطفی العالمیة در هندوستان به مناسبت ایام ولادت امام علی (علیه السلام) ویبناری با موضوع “امام علی (علیه السلام) و حکومت ایده آل؛ عدالت، رفاه و آسایش، امنیت و صلح ” برگزار نمود.

در این وبینار شخصیت های مهم هند و ایران حضور داشته و در سخنرانی های خود به تبیین گوشه هایی از ویژگی های دوران حکومت امام علی (علیه السلام) پرداختند.

حجت الاسلام والمسلمین شاکری نماینده جامعة المصطفی در هندوستان درسخنان خود درباره ماه رجب گفت: در این ماه باید با عبادت های مولا علی (علیه السلام) همراه شوید که بتوانید در ماه مبارک رمضان شب های قدر ها درک کنید.

وی در ادامه به ارکان و ویژگی های حکومت علی (علیه السلام) پرداخت و بیان داشت: مردم سالاری دینی، خدامحوری، عدالت طلبی، آرامش، مردم داری، نگاه مساوی به مردم، امنیت محوری، مشورت با اهل خبره و دانشمندان و وفا به عهد و پیمان از جمله نکاتی است که ایشان درباره حکومت امام علی (علیه السلام) مطرح کردند.

در این وبینار همچنین پروفسور غلام یحیی انجم،جناب مولانا احمد حسن قادری و مولانا دکتر شهوار نیز سخنرانی داشتند.

منبع: خبرگزاری حوزه،

ثبت دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

12 − هفت =