• 2
  • 0
  • 242

عمران خان هم یاد امام حسین می‌افتاد

عمران خان هم یاد امام حسین می‌افتاد

هرگاه سختی پیش می‌آید، دنیا به همان در تعظیم می‌کند، عمران خان هم یاد امام حسین می‌افتاد.


شیعیت نیوز: هر وقت مشکلی پیش می‌آمد، دنیا به همان در تعظیم می‌کرد، عمران خان هم یاد امام حسین می‌افتاد. نخست وزیر عمران خان با دیدن غروب خورشید در حکومت خود، جنگ حق و باطل کربلا و قیام امام حسین علیه السلام بر یزید لعین را نیز به یاد آورد.

بر اساس جزئیات، نخست وزیر عمران خان در شرایطی که در شرایط سیاسی کنونی کشور و طرح عدم اعتماد مخالفان در آخرین شب حکومتش در پیامی در شبکه اجتماعی توییتر امام حسین علیه السلام و اصحاب و یاران، فداکاری‌ها و مجاهدت‌ها به عنوان نمونه آورده شده است.

وی فرمود در کربلا امام حسین علیه السلام و آل او برای اینکه فرق حق و باطل را برای مردم دنیا روشن کنند، جان خود را در مبارزه با دشمن نثار کردند.

امروز که به خاطر حق و عشق به وطن در مقابل خیانت و فریب می‌ایستیم، حسین (ع) قوت ماست.

عمران خان امروز در روزهای سختی به یاد امام حسین (ع) است، به راستی که حسین بن علی چراغ راه آزادی خواهان علیه ظلم است.

اما ای کاش وقتی شیعیان پاکستانی در کویته با نام مولا حسین به شهادت می‌رسند، آن‌ها را سیاه‌گردان خطاب نمی‌کردید، وارثان مظلوم آن شهدا از شما فقط عدالت و فرزندخواندگی می‌خواستند.

امروز که جنازه‌های شهدا را نگه داشته‌اید و مظلومین و گدایان را سیاه‌نمایی کرده‌اید، شما را رها کرده‌اند، اما شیعه همچنان در میدان ظلم است.

اگر ملتی علناً صدای خود را در برابر دخالت‌های بی‌دلیل آمریکا در امنیت ملی و امور داخلی بلند کرده است، این مکتب شیعه است زیرا وفاداری به میهن ما شیوای حسینی هاست.

منبع: https://shiite.news/ur/?p=620268

ثبت دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*
*

یازده + 5 =