• 1
  • 0
  • 1544

امام جمعه نجف اشرف:

جهان شاهد گرایش به سوی شیعه است

جهان شاهد گرایش به سوی شیعه است

حجت الاسلام و المسلمین قبانچی، با بیان اینکه جهان شاهد گرایش به سوی تشیع است، نسبت به عامل ناامیدی در نبرد علیه دشمنان دین، هشدار داد.


حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قبانچی امام جمعه نجف اشرف در نشست بانوان مبلغه که به مناسبت ماه مبارک رمضان و سالگرد شهادت شهیده بنت الهدی صدر، برگزار شد، با بیان اینکه جهان شاهد گرایش به سوی تشیع است، نسبت به عامل ناامیدی در نبرد علیه دشمنان دین، هشدار داد.

وی با تأکید بر اینکه در روند تبلیغ به منبر و پروژه ی تربیت محور برای جذب نسل جدید در مقابله با نبرد شدیدی که با آن مواجه هستیم، نیاز داریم، بانوان مبلغه را به برقراری ارتباط با مردم و نسل جوان دعوت کرد.

امروز شاهد گرایش جهانی به سوی تشیع هستیم

حجت الاسلام و المسلمین قبانچی تأکید کرد: امروز شاهد گرایش جهانی به سوی تشیع هستیم و این مسئله باعث شده مصر به فکر تشکیل کمیته ای برای مقابله با تشیع بیافتد.

امام جمعه نجف اشرف در بخش دیگر سخنان خود با بیان اینکه تیر هایی علیه دین و مرجعیت هدف قرار گرفته شده و آن را به سستی متهم می کند، افزود: هدف آن ها این است که این سلاح که در دست شیعه است را در هم بشکنند، امّا مرجعیت در وقت مناسب موضع مناسبی اتخاذ می کند.

وی ادامه داد: دشمن تیر دیگری را به سوی شیعه هدف گرفته مبنی بر اینکه شیعه توانایی حکومت داری ندارد و این به این خاطر است که شیعه در جهان پرچم تغییر و اصلاح را در دست دارد.

خطیب جمعه نجف اشرف در پایان نسبت به عامل ناامیدی که دشمنان برای قرار دادن آن در جان شیعیان برای نابودی آنها استفاده می کند، هشدار داد.

ثبت دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

5 + 11 =