• 0
  • 0
  • 321

برگزاری وبینار «شیخ حبیب آل ابراهیم و فعالیت‌های احیاگری وی» در لبنان

برگزاری وبینار «شیخ حبیب آل ابراهیم و فعالیت‌های احیاگری وی» در لبنان

رایزنی فرهنگی ایران در لبنان به مناسبت پنجاه و ششمین سالروز رحلت علامه جلیل‌القدر، شیخ حبیب آل ابراهیم المهاجر العاملی وبینار «شیخ حبیب آل ابراهیم و فعالیت‌های احیاگری وی» را برگزار می‌کند.


رایزنی فرهنگی ایران در لبنان، این وبینار پنج‌شنبه، هفتم اسفندماه ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه به وقت تهران با همکاری مرکز مطالعات بهاء‌الدین عاملی لبنان برگزار می‌شود و از علاقه‌مندان برای حضور در آن دعوت به عمل آمده است.

عباس خامه يار، رایزن فرهنگی ایران در لبنان از سخنرانان وبینار است و همچنین در آن حجت‌الاسلام والمسلمین شيخ جعفر المهاجر، مورخ و پژوهشگر و رئيس مركز بهاء‌الدين العاملی لبنان با موضوع «شيخ حبيب آل ابراهیم از نگاه يک تاریخدان»، محمد عباس علی، شاعر و اديب سوری با عنوان «شيخ حبيب آل ابراهیم؛ تأثیر نیکوی عالم عامل به دانش  خود» و حجت‌الاسلام والمسلمین محمد شقير، استاد فلسفه دانشگاه لبنان با محوریت «شيخ حبيب آل ابراهیم و نقش مقاومتی وی» سخنرانی می‌کنند.

«شيخ حبيب آل ابراهیم و گفت‌وگوهای وی با مذاهب و ملت‌ها» نیز موضوع سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین سيدعلی السيد قاسم، رئيس مركز گفت‌وگوی ادیان و فرهنگ‌های لبنان خواهد بود و خضر نبها، استاد فلسفه دانشگاه لبنان اداره نشست را بر عهده خواهد داشت.

مكان برگزاری نشست فضای زوم به نشانی «Zoom Meeting ۲۷۵ ۰۸۵ ۸۹۴۹» اعلام شده است و علاقه‌مندان برای مشاهده برنامه به صورت زنده بر روی گوشی همراه می‌توانند از لینک خبرگزاری «یونیوز» به نشانی «http://www.u-news.net/ar/۲۰/۱۰/۲۶۷۷/Live-%۷C-Unews-Agency.htm» نیز استفاده کنند.

ثبت دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

دو × 2 =