• 0
  • 0
  • 101

تفاهم نامه همکاری بین موسسه البیان للتواصل والتاصیل و موسسه علمی فرهنگی کوثر ترکیه منعقد شد

تفاهم نامه همکاری بین موسسه البیان للتواصل والتاصیل و موسسه علمی فرهنگی کوثر ترکیه منعقد شد

به منظور برقراری و گسترش تعاملات و همکاری های علمی، فرهنگی، آموزشی و پژوهشی یک تفاهم نامه همکاری بین این دو نهاد علمی و آموزشی منقعد شد.


گفتنی است زمینه های همکاری در این تفاهم نامه در استفاده بهینه از ظرفیت ها، توانایی ها و امکانات علمی، فرهنگی، آموزشی و پژوهشی طرفین، تبادل تجربیات و یافته های طرفین در حوزه موضوعات مربوط، بهره گیری متقابل از خدمات و تولیدات علمی، فرهنگی، آموزشی و پژوهشی طرفین و ترجمه و انتشار آثار مورد توافق (اعم از کتاب، مجلات و غیره ) پیش بینی شده است.

معرفی و پشتیبانی سایت های طرفین و بارگذاری و تبادل اطلاعات روی سایت ها، برگزاری نشست ها و گفت و گوهاي فرهنگي با همكاري طرفین، ایجاد فرصت های مطالعاتی برای اعضای علمی و اساتید طرفین و تبادل استاد و محقق در حوزه های علمی مشترک از دیگر زمینه های مهم در این تفاهم نامه مشترک خواهد بود.

مدت تفاهم نامه از زمان امضاء، 3 سال می باشد و در صورت توافق طرفین، قابل تمدید خواهد بود و به منظور پیگیری مفاد تفاهم نامه و نظارت بر روند اجرای آن، کارگروهی مرکب از نمایندگان دو موسسه تشکیل خواهد شد و طی جلساتی موارد توافق را بررسی نموده و نتایج جلسات را‌ ‌جهت‌ تصمیم گیری و انعقاد قرارداد مربوط به مسئولین مافوق جهت تصمیم گیری نهایی منعکس خواهند نمود.

کلیه حقوق مادی و معنوی ناشی از فعالیت‌ها و همکاری‌های مشترک متعلق به طرفین تفاهم نامه بوده و سهم هریک از طرفین، در قراردادهای مربوط به طور شفاف و صریح تعیین خواهد شد.

 

ثبت دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

18 + هفده =